.

.

New
МОДЕЛ ФАНОВИ Dragon Ball св Вегета VS св Goku gk смола статуа содржат LED светло слика за собирање

МОДЕЛ ФАНОВИ Dragon Ball св Вегета VS св Goku gk смола статуа содржат LED светло слика за собирање

DEN 23520.00

Стока
Достапно.


И трговија на големо и трговијата на мало се достапни.Ако сакате да се направи трговија на големо,ве молиме контактирајте со нас директно за многу подобра цена
Информации За Производот
ВО ПАРК СЕГА
за 43cm висина
смола направени
нов со кутија

Детали

Предупредување:
произведено во Кина
Пол:
Унисекс
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Возраст Опсег:
> 3 години
Тип На Објект:
Модел
Материјал:
Смола
Со Анимација Извор:
Јапонија
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ,Војник на Делови и Компоненти,Војник Сет
Димензии:
43CM
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Скала:
1/6
Тема:
Филм & TV
Далечинска Контрола:
No
Mfg Серија Број:
Смола
Големина:
One Size
Верзија Тип:
Remastered Верзија
Завршување Степен:
Готови Производи
Број На Модел На:
св Вегета VS св Goku
Кукли Тип:
Модел
Бренд Име:
модел фанови
Свеж

Избор на клиенти