.

.

New
Јапонија Аниме Dragon Ball Z Супер Оригиналната BANPRESTO Господар Ѕвезди Парче / МСП Фигури - Супер Saiyan Бог СВ Вегета

Јапонија Аниме Dragon Ball Z Супер Оригиналната BANPRESTO Господар Ѕвезди Парче / МСП Фигури - Супер Saiyan Бог СВ Вегета

DEN 2085.00
DEN 2639.04

Стока
Достапно.


Важна Забелешка, ве Молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате подолу правила пред да се стави ред, благодарам. 1. Сите фигури се произведуваат во најголемиот дел од машини, па некои сликарство на нив можеби нерамна, можеби малку е надвор од неговата граница, или некои бројки можеби имаат неколку сликарство кора од надвор, оние ситуации се нормални и надвор од нашата контрола, така што не може да прифати било каква наплата поради овие причини. 2. Сите фигури се сосема нови во нивните оригинални кутии, така што не може да ги отвори за да ја проверите бројките. 3. Сите објект се испраќаат од страна на логистичка компанија, па не можеме да се осигура дека оригиналната кутија не било каква штета во транзит, но ние ќе се обидеме потрудиме да ги пакет за вашата цел и пред пратката. Ако умот за овие, или да не се прифати горенаведените ситуации, ве молиме не поставувајте наредби. Откако ќе го поставите некоја цел, тоа значи дека прифаќаме горенаведените правила. Ви благодариме за вашето разбирање.
Фотографиите се од еден прототип и вистински производ може да се разликува.

Детали

Пол:
Унисекс
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Бренд Име:
Banpresto
Возраст Опсег:
8-11 Години,> 8 години,12-15 Години,> 14 Години,Grownups
Материјал:
ПВЦ
Тип На Објект:
Модел
Со Анимација Извор:
Јапонија
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Верзија Тип:
Првото Издание
Mfg Серија Број:
Модел
Димензии:
За 23cm Висина
Тема:
Филм & TV
Далечинска Контрола:
No
Предупредување:
ГУШЕЊЕ ХАЗАРД - Мали делови. Не е за Деца под 3 години.
Завршување Степен:
Готови Производи
Кукли Тип:
Модел
Број На Модел На:
МСП
Скала:
Никој
Големина:
About 23cm Height
Свеж

Избор на клиенти