.

.

New
12cm-14cm Јапонски аниме слика 2 парчиња/set Едно Парче Трафалгар Закон Срцето Аниме колекционерски акција фигура ПВЦ играчки за Божиќ

12cm-14cm Јапонски аниме слика 2 парчиња/set Едно Парче Трафалгар Закон Срцето Аниме колекционерски акција фигура ПВЦ играчки

DEN 2133.00
DEN 4265.76

Стока
Достапно.


Цел $7 , од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не Може да пратите
За 7 $$120 од Кина Пост воздух mail или Хонг Конг пост воздух пошта Може да ги пратите
$120
12cm-14cm Јапонски аниме слика 2 парчиња/set Едно Парче Трафалгар Закон Срцето Аниме колекционерски акција фигура ПВЦ играчки за Божиќ подарок
Материјал : пвц
Пакет :
1set

Детали

Возраст Опсег:
8-11 Години,12-15 Години,Grownups,> 14 Години,> 8 години,> 6 години,> 3 години
Далечинска Контрола:
No
Завршување Степен:
Готови Производи
Димензии:
12cm-14cm
Кукли Тип:
Модел
Со Анимација Извор:
Јапонија
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Пол:
Унисекс
Материјал:
ПВЦ
Тип На Објект:
Кукли
Mfg Серија Број:
Модел
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ,Војник Делови и Компоненти
Тема:
Филм & TV
Големина:
12cm-14cm
Пол:
Трафалгар Закон Срце
Година:
едно парче
Стил:
Јапонски аниме слика
Свеж

Избор на клиенти