.

.

New
24cm Јапонски аниме слика Едно Парче 8 Издание Закон Акција Фигура Трафалгар Закон Аниме акција Фигура изборот на модел на играчки

24cm Јапонски аниме слика Едно Парче 8 Издание Закон Акција Фигура Трафалгар Закон Аниме акција Фигура изборот на модел на играчки

DEN 1071.00
DEN 2142.24

Стока
Достапно.


Цел $7 , од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не Може да пратите
За 7 $$120 од Кина Пост воздух mail или Хонг Конг пост воздух пошта Може да ги пратите
$120
24cm Јапонски аниме слика Едно Парче 8 Издание Закон Акција Фигура Трафалгар Закон Аниме акција Фигура изборот на модел на играчки
Материјал : пвц
Пакет :
1pcs

Детали

Возраст Опсег:
8-11 Години,12-15 Години,Grownups,> 14 Години,> 8 години,> 6 години,> 3 години
Далечинска Контрола:
No
Завршување Степен:
Готови Производи
Димензии:
24cm
Кукли Тип:
Модел
Со Анимација Извор:
Јапонија
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Пол:
Унисекс
Материјал:
ПВЦ
Тип На Објект:
Кукли
Mfg Серија Број:
Модел
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ,Војник Делови и Компоненти
Тема:
Филм & TV
Големина:
24cm
Пол:
трафалгар закон
Година:
Едно Парче
Стил:
Јапонски аниме слика
Свеж

Избор на клиенти