.

.

New
10pcs/set Симулација модел играчка сцена Декорација Морнар фустан девојки биста биста пвц слика

10pcs/set Симулација модел играчка сцена Декорација Морнар фустан девојки биста биста пвц слика

DEN 4970.00
DEN 5232.00

Стока
Достапно.

Големина на : ca 9-11cm Материјал : ПВЦ не-токсични еколошки материјали пакет : opp вреќа може да имаат малку пропустот

Детали

Пол:
Унисекс
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Возраст Опсег:
> 3 години
Војник Додатоци:
Војник Сет
Со Анимација Извор:
Кина
Тема:
Филм & TV
Далечинска Контрола:
No
Материјал:
ПВЦ
Тип На Објект:
Модел
Бренд Име:
Gosnell
Mfg Серија Број:
Кукли
Завршување Степен:
Готови Производи
Кукли Тип:
Модел
Свеж

Избор на клиенти