.

.

New
12PCS ПОСТАВИ Нови МИНИ Puchi Babie Елени DIY Цртан филм Figurine Украси Виножито Акција Играчка Девојки Подарок Колекции

12PCS ПОСТАВИ Нови МИНИ Puchi Babie Елени DIY Цртан филм Figurine Украси Виножито Акција Играчка Девојки Подарок Колекции

DEN 605.00
DEN 1008.00

Стока
Достапно.

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Ако сте незадоволни со предмети(личен избор),можете да се вратите до нас во рок од 7 дена.
Вашите 5 sater позитивна повратна реакција ќе биде високо ценета.
Вашето мислење е многу важно за нашето работење е развој.
Ние Брод на Светот,освен APO/FPO.5 cm за
moq : 12pcs/set
12 бои еден сет
Ние прифаќаме Alipay тука.
Општо Земено,3~5 дена за DHL/UPS-от испорака.Бидете сигурни дека за да се остави телефонски број кога пополнување вашиот купувачот информации.За да се обезбеди да добиваат по минимален данок, пратката ќе ви биде испратен како ПОДАРОК, купувачи се одговорни за какви било царински давачки или ДДВ се наплаќа.Ве молиме да ни даде можност да се реши доколку има било каков проблем.7~10 дена за ЕМС испорака.
We 'll се обидуваме се потрудиме да ви понудиме најдобра услуга. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори,pls контактирајте со нас, прво ако вашиот парцели одложен.15~30 дена за хонг конг Пост Воздух Mail/Кина Пост Воздух Пошта испорака.
Дефектни и оштетени производи ќе се нудат замена или рефундирање, понудата со доверба. Повеќето од објектите ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена .Ако сте задоволни со предмети,ве молиме да ни даде 5 ѕвезди.
Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад.
12 PCS ПОСТАВИ Нови МИНИ Puchi Babie Елени DIY Цртан филм Figurine Украси Виножито Акција Играчка Девојки Подарок Колекции Божиќ Подарок Присутни
големина : 4.

Детали

Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Возраст Опсег:
> 3 години,8-11 Години,> 8 години,12-15 Години,13-24 Месеци,5-7 Години,> 6 години,> 14 Години,Grownups,2-4 Години
Димензии:
4cm
Тип На Објект:
Модел
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Број На Модел На:
8965
Mfg Серија Број:
Модел
Далечинска Контрола:
No
Верзија Тип:
Второто Издание
Завршување Степен:
Готови Производи
Пол:
Девојки
Материјал:
ПВЦ
Предупредување:
NO
Бренд Име:
гума брат
Тема:
Филм & TV
Големина:
One Size
Кукли Тип:
Модел
Големина:
12 color Fawn
Свеж

Избор на клиенти