.

.

New
мал сет Симулација Австралискиот Кенгур, ној птицечовка koala пингвин мал гуштер животински модел детски играчки 12pcs/set

мал сет Симулација Австралискиот Кенгур, ној птицечовка koala пингвин мал гуштер животински модел детски играчки 12pcs/set

DEN 1318.00
DEN 1387.20

Стока
Достапно.


ГОЛЕМИНА : највисок ne е са 6.5 см
МАТЕРИЈАЛ : ПВЦ
ПАКУВАЊЕ : пластични opp вреќа
може да имаат малку пропустот за најголемиот дел на објектот
v

Детали

Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Модел
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Тема:
Животни
Кукли Тип:
Модел
Завршување Степен:
Готови Производи
Mfg Серија Број:
Модел
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Бренд Име:
Gosnell
Далечинска Контрола:
No
Материјал:
ПВЦ
Возраст Опсег:
> 3 години
Свеж

Избор на клиенти