.

.

New
Аниме Едно Парче Посебна Боја Luffy Борба против ПВЦ Акција Фигура Колекционерски Модел Играчка Figurine Едно Парче Бројки Играчки Juguetes

Аниме Едно Парче Посебна Боја Luffy Борба против ПВЦ Акција Фигура Колекционерски Модел Играчка Figurine Едно Парче Бројки Играчки

DEN 801.00
DEN 1143.84

Стока
Достапно.

Ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете превозот метод EMS и плати дополнителни превозот надомест(10-30days. Име, Адреса(улица име+врата број), Градот, Државата, Тел, Поштенски Код. Наплата&Врати 1. Ве молиме не го напушти негативни повратни информации. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Јас не ги примите објект во време, што треба да направам? - - - - - - Ве молиме контактирајте со нас. Испрати од Кина Пост Воздух Mail(купи 10бесплатен превозот), потребата за 25-75 работни дена пристигне( Русија треба 90days,Бразил 120days). Нешто недостасува, што треба да направам? - - - - - - Ве молиме контактирајте со нас. Ве молиме изберете вашиот производ внимателно и побара сите прашања пред наддавање. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Добив целосно погрешен точка, што треба да направам? - - - - - - Ве молиме контактирајте со нас. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. за да стигне до вас).
Контакт 1. Ние се чека да биде од никаква помош за вас. Превозот 1. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви одговори во рок од 12 часа. Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.

Детали

Возраст Опсег:
> 14 Години,> 6 години,< 3 години,0-12 Месеци,> 8 години,12-15 Години,8-11 Години,> 3 години,2-4 Години,5-7 Години,13-24 Месеци,Grownups
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ,Војник во Собата,Војник Делови и Компоненти
Предупредување:
No
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Големина:
S,18cm,M,L,One Size
Тема:
Филм & TV
Mfg Серија Број:
Модел
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Со Анимација Извор:
Јапонија
Скала:
1/60
Верзија Тип:
Првото Издание
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Модел
Димензии:
18cm
Бренд Име:
RORONOA
Завршување Степен:
Готови Производи
Кукли Тип:
Модел
Број На Модел На:
едно парче
Далечинска Контрола:
No
Материјал:
ПВЦ
Свеж

Избор на клиенти