.

.

New
HT130 бесплатен превозот 16cm Дедо Мраз Снешко Пингвин Gingerbread Nutcracker Кукла Комбинација Деца Божиќ Играчки Подарок

HT130 бесплатен превозот 16cm Дедо Мраз Снешко Пингвин Gingerbread Nutcracker Кукла Комбинација Деца Божиќ Играчки Подарок

DEN 587.00
DEN 715.20

Стока
Достапно.


Внимание : Не може да биде малку разлика во боја, бидејќи на компјутер прилагодувања за екранот и фотографија на светлината, физичка точка може да се отстапува од фотографии, тоа е сосема нормално,се надевам, ќе може да се разбере. Ако купувачот не ја прими стоката пред заштита период, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири заштита период, се додека не добиете парцели.
Ако сакате вашиот производ да има логистика следење на број, но вие сте купување на помалку од $ 5, можете да додадете $ 1. Со разликата во мерниот метод, ќе има 1-3cm толеранција во големина (1cm=0.
Ви благодариме за посетата на нашата продавница, ние ви обезбеди со најискрено услуга, добра среќа и ви благодарам!.
Доколку имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас прво, ве молиме да не се отвори на спор, ви благодариме! Ние ќе се потрудиме да ви помогне откако ја примите вашата e-mail пораки, како што ние живееме во различна временска зона, ќе имаат неколку часа временска разлика, па ве молиме да бидете трпеливи доволно.
Ние нудиме различни испорака методи за вашата опција, ве молиме изберете во зависност од вашите потреби, ви благодариме!
Разбирањето и довербата е основа за соработка.
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди коментари.
времето за испорака
По успешно плаќање, Ние ќе брод на стоките за вас како е можно поскоро.

Детали

Пол:
Унисекс
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Димензии:
15cm
Број На Модел На:
130
Возраст Опсег:
> 3 години
Тип На Објект:
Кукли
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Тема:
Филм & TV
Далечинска Контрола:
No
Предупредување:
Се справи со нега
Материјал:
Дрво
Бренд Име:
LM1997
Верзија Тип:
Remastered Верзија
Mfg Серија Број:
Кукли
Завршување Степен:
Готови Производи
Кукли Тип:
Модел
Големина:
16cm
Свеж

Избор на клиенти