.

.

New
Бесплатен превозот Автомобилската климатизација компресор контрола вентил за бенц за volvo за форд за zexel dcs17

Бесплатен превозот Автомобилската климатизација компресор контрола вентил за бенц за volvo за форд за zexel dcs17

DEN 1440.00

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Air-conditioning Инсталација
Година:
2018
Објектот Ширина:
2cm
Специјални Функции:
контрола вентил
Бренд Име:
NEKPOKKA
Материјал Тип:
Бакар
Објектот Висина:
2cm
Објектот Должина:
8cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
8-8B
Објектот Тежина:
0.2kg
Свеж

Избор на клиенти