.

.

New
2 парчиња 65mm x 38mm 90 степени Агол Заградата Нерѓосувачки Челик со Дебелина 3мм Mending Поправка Конектор Агол Агол Заградата

2 парчиња 65mm x 38mm 90 степени Агол Заградата Нерѓосувачки Челик со Дебелина 3мм Mending Поправка Конектор Агол Агол Заградата

DEN 405.00
DEN 470.88

Стока
Достапно.


2 парчиња 65mm x 38mm 90 степени Агол Заградата Нерѓосувачки Челик со Дебелина 3мм Mending Поправка Конектор Агол Агол Заградата Спецификација Име на Производ Агол Заградата Боја Сребрена на Ѕвонење Големина(appr.) 65 x 38mm Дебелина(appr.) 3мм Тежина 88g/pc Материјал не ' Рѓосувачки Челик Пакет 2 парчиња Заградата

За повеќе Т Тип Заграда, ве молиме Кликнете на правото големина во следнава лист. Агол Заградата Дебелина Големина од 2,5 mm 3.0 mm

Детали

Тип:
Агол Загради
Бренд Име:
FuWell
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
65mm x 38mm x 3мм
DIY Материјали:
Металугрија
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Име:
агол заградата
Големина:
65mm x 38mm
Дебелина:
3мм
Свеж

Избор на клиенти