.

.

New
2 парчиња 85mm x 38mm 90 степени Агол Заградата Нерѓосувачки Челик 2,5 mm Дебелина Mending Поправка Конектор Агол Агол Заградата

2 парчиња 85mm x 38mm 90 степени Агол Заградата Нерѓосувачки Челик 2,5 mm Дебелина Mending Поправка Конектор Агол Агол Заградата

DEN 462.00
DEN 537.60

Стока
Достапно.


2 парчиња 85mm x 38mm 90 степени Агол Заградата Нерѓосувачки Челик 2,5 mm Дебелина Mending Поправка Конектор Агол Агол Заградата Спецификација Име на Производ Агол Заградата Боја Сребрена на Ѕвонење Големина(appr.) 85 x 38mm Дебелина(appr.) 2.5 mm Тежина 108g/pc Материјал не ' Рѓосувачки Челик Пакет 2 парчиња Заградата

За повеќе Агол Заграда, ве молиме Кликнете на правото големина во следнава лист. Агол Заградата Дебелина Големина од 2,5 mm 3.0 mm

Детали

Тип:
Агол Загради
Бренд Име:
FuWell
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
85mm x 38mm x 2,5 mm
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Име:
агол заградата
Големина:
85mm x 38mm
Дебелина:
2.5 mm
Свеж

Избор на клиенти