.

.

New
Висок Квалитет 10pcs/многу Мебел агол метал агол загради агол плоча од нерѓосувачки челик, метални агол на големо K88

Висок Квалитет 10pcs/многу Мебел агол метал агол загради агол плоча од нерѓосувачки челик, метални агол на големо K88

DEN 369.00
DEN 921.12

Стока
Достапно.

: )
Ви благодариме за вашата посета и добредојде назад.
Политика На Враќање
Answer : ___________________________ Note : Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се на штета по употребата,оштетувања од вода и така натаму.0 mm Материјал : Нерѓосувачки Челик Пакување : 10pcs/многу Забелешка : Оваа Цена е за 10pcs Број 1,ако треба други големина,ве молиме контактирајте ме! Ние не трговијата на мало и на големо,ако ви треба голема количина,ве молиме контактирајте ме и ние ќе ви ги даде најдобра цена и висок квалитет на производот!
Плаќање
Ние го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер.Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ако во 14 дена,може да се врати или размена.
Меѓународни купувачиве МОЛИМЕ ВНИМАТЕЛНО ЗАБЕЛЕШКА :
а) Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или такси превозот.Ако тоа е повеќе од 14 дена,тоа се смета како се користи и ние не ги издава сите наплата или замена.
започнете
крајот
Висок Квалитет 10pcs/многу Мебел агол метал агол загради агол плоча од нерѓосувачки челик, метални агол на големо K88 Карактеристики : Големина : 20*20*16*2. Ако не сте задоволни со нашата објект,ќе има 14 дена за да контактирате со нас кога го добиле. Враќање на предмети за нас со следење на број,Ние ќе рефундирање на дека по приемот на објектот во првобитната состојба ( но НЕ го вклучува превозот цената што ја платиле за објект ), или може да имате замена.

Детали

Тип:
Агол Загради
is_customized:
Yes
Бренд Име:
OuXinDiLong
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
k88
Свеж

Избор на клиенти