.

.

New
1pcs Квалитет на Слика Автомобил Ајкула Перка Антена за Хонда CRV 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 Авто Радио Aerials Замена

1pcs Квалитет на Слика Автомобил Ајкула Перка Антена за Хонда CRV 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 Авто Радио Aerials Замена

DEN 1104.00

Стока
Достапно.


Име на производ : Автомобил Ајкула Перка Радио Антена За Хонда CRV
1. Пијано-како сликарство.
2. Исклучителни на радио приемот : Тоа е збир на коло дизајн за подобрување на радио сигнал прием strengthness
3. Одговара за Хонда CRV
4. Многу Лесно да се инсталира. Тоа доаѓа со дел од двојно налепница.
5. Внимание : ајкула перка има само РАДИО функција. (НЕМА GPS функција!)
1pcs Автомобил Ајкула Перка Радио Антена(со една налепница и завртки)

Детали

Тип На Објект:
Aerials
Објектот Тежина:
230g
Frequence Опсег:
FM
Автомобил Производител:
Хонда
Објектот Ширина:
0cm
Бренд Име:
MICOCHE
Материјал Тип:
ABS
Објектот Должина:
0cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Висина:
0cm
Име На Модел:
автомобил ајкула перка Радио Антена
Модел Година:
2018
Специјални Функции:
Радио Автомобил Ајкула Перка Антена
Свеж

Избор на клиенти