.

.

New
Biurlink Автомобил Stubby Хеликс Loop Антена Антенски За Nissan X-Trail TIIDA LIVINA

Biurlink Автомобил Stubby Хеликс Loop Антена Антенски За Nissan X-Trail TIIDA LIVINA

DEN 349.00
DEN 431.52

Стока
Достапно.


Автомобил Stubby Хеликс Loop Антена Антенски За Nissan X-Trail TIIDA LIVINA
Карактеристики :
Големина : 18 CM
Боја : Црна
Тип : Хеликс
Тема : M5 (5 MM)
Пакетот вклучува :
1 PCS Хеликс Антена

Детали

Тип На Објект:
Aerials
Модел Година:
Универзална
Објектот Должина:
17.7cm
Материјал Тип:
Главно ПВЦ
Frequence Опсег:
no
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0.13kg
Специјални Функции:
Автомобил антена
Објектот Ширина:
0cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Име На Модел:
X-Trail
Автомобил Производител:
Nissan
Бренд Име:
Biurlink
Боја:
Црна
Тип:
Хеликс
Свеж

Избор на клиенти