.

.

New
Супер ајкула перка антената што е радио за автомобил aerials автоматски сигнал за Mazda 3 2 6 5 8 cx-3 cx-5 mx-5 cx-9 cx-7 cx-4 додатоци

Супер ајкула перка антената што е радио за автомобил aerials автоматски сигнал за Mazda 3 2 6 5 8 cx-3 cx-5 mx-5 cx-9 cx-7 cx-4

DEN 1007.00
DEN 1291.20

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Aerials
Автомобил модел:
mazda 3
Надворешни Тестирање И Сертификација:
Dot
Frequence Опсег:
FM
Модел Година:
сите
Објектот Должина:
17.6cm
Специјални Функции:
радио антена
Објектот Ширина:
9.6cm
Име На Модел:
За Mazda
Објектот Висина:
6.3cm
Бренд Име:
DA
Објектот Тежина:
0.23kg
Автомобил Производител:
Mazda
Материјал Тип:
ABS+Пијано боја
Свеж

Избор на клиенти