.

.

New
Посебен Автомобил со Празно Радио Ајкула Перка Антена Сигнал Надворешни Прошири за АУДИ A1 A3 A4 A5 A6 A7 A8 Q3 П5 Бесплатен Превозот

Посебен Автомобил со Празно Радио Ајкула Перка Антена Сигнал Надворешни Прошири за АУДИ A1 A3 A4 A5 A6 A7 A8 Q3 П5 Бесплатен

DEN 708.00
DEN 761.28

Стока
Достапно.

Посебен Автомобил со Празно Радио Ајкула Перка Антена Сигнал Надворешни Прошири за АУДИ A1 A3 A4 A5 A6 A7 A8 Q3 П5 Бесплатен Превозот
Ве молиме оставете белешка кога ќе се направи со цел , која боја треба Боја : црна,црвена,бела,сребрена,сива,сина,златна. Убава дизајн , за подобрување на вашиот вкус за Дизајн според оригиналната големина, за да се направи вашиот автомобил сопствени повеќе оригинални карактеристика
Издолжени завртки, издолжени shims, која може ефикасно да се спречи се unfixed
Никогаш не исчезнат ,има вода доказ, масло доказ и за перење течни доказ функции
Лесно да се инсталира, стилски автомобил значка ќе го направи вашиот автомобил повеќе шармантен!

Детали

боја:
златна, сребрена, црвена, бела, сина, црна, сива
Тип На Објект:
Aerials
Име На Модел:
0000
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Модел Година:
како опис
Автомобил Производител:
Audi
Бренд Име:
SKYYANG
Специјални Функции:
Радио Ајкула Перка Антена
Автомобил модел:
A4
Објектот Висина:
7.5cm
Објектот Тежина:
0.18kg
Објектот Ширина:
7cm
Материјал Тип:
ABS и Метал
Објектот Должина:
16cm
Frequence Опсег:
000
Свеж

Избор на клиенти