.

.

New
Посебен Автомобил со Празно Радио Ајкула Перка Антена Сигнал Надворешни Прошири за СУБАРУ НАСЛЕДСТВО ПУСТОШ ШУМИТЕ Impreza WRX BRZ Слободни Sh

Посебен Автомобил со Празно Радио Ајкула Перка Антена Сигнал Надворешни Прошири за СУБАРУ НАСЛЕДСТВО ПУСТОШ ШУМИТЕ Impreza WRX

DEN 709.00
DEN 762.72

Стока
Достапно.

Посебен Автомобил со Празно Радио Ајкула Перка Антена Сигнал Надворешни Прошири за СУБАРУ НАСЛЕДСТВО ПУСТОШ ШУМИТЕ Impreza WRX BRZ Бесплатен Превозот
Ве молиме оставете белешка кога ќе се направи со цел , која боја треба Боја : црна,црвена,бела,сребрена,сива,сина,златна. Убава дизајн , за подобрување на вашиот вкус за Дизајн според оригиналната големина, за да се направи вашиот автомобил сопствени повеќе оригинални карактеристика
Издолжени завртки, издолжени shims, која може ефикасно да се спречи се unfixed
Никогаш не исчезнат ,има вода доказ, масло доказ и за перење течни доказ функции
Лесно да се инсталира, стилски автомобил значка ќе го направи вашиот автомобил повеќе шармантен!

Детали

боја:
Злато, Сребрена, Црвена, Бела, Сина, Црна, Сива
Тип На Објект:
Aerials
Име На Модел:
0000
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Автомобил Производител:
Субару
Објектот Ширина:
7cm
Модел Година:
како опис
Објектот Должина:
16cm
Материјал Тип:
ABS и Метал
Бренд Име:
SKYYANG
Објектот Тежина:
0.15kg
Специјални Функции:
Радио Ајкула Перка Антена
Објектот Висина:
7.5cm
Frequence Опсег:
000
Свеж

Избор на клиенти