.

.

New
Zhangji 3 Боја се Менува Led Тапа Светлината led светло вода славина за Заштеда на Вода Кујна Aerator Светлината Led Тапа Aerator ZJ122

Zhangji 3 Боја се Менува Led Тапа Светлината led светло вода славина за Заштеда на Вода Кујна Aerator Светлината Led Тапа Aerator

DEN 216.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.

Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.

Детали

Тип:
Аератори
Број На Модел На:
LDT-QICAI
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
Zhang Ji
Име на производ:
3 Боја Се Менува Led Тапа Aerator
Тежина:
28g
Конекција Стандард:
M22
Големина:
22*35mm
Материјал:
Квалитетна ABS Пластика
Пакет:
боја картон 1 парче/ картон
Инструкции:
соберат чекори на англиски јазик
Функција:
LED светло ,вода моќ
Апликации:
кујна бања тапа
Veido :
Ве молиме проверете подолу за да го видите вистинското објект
Свеж

Избор на клиенти