.

.

New
1cm*3 метри Коса TATA ЕКСТЕНЗИИ Магија Коса Салон лента лента за коса екстензија/чипка перика/toupee

1cm*3 метри Коса TATA ЕКСТЕНЗИИ Магија Коса Салон лента лента за коса екстензија/чипка перика/toupee

DEN 244.00
DEN 268.32

Стока
Достапно.


Ве молиме да го прочитате целиот Објект опис пред поставува прашање, како што често одговорот се крие таму, ви благодариме за разбирањето!. достапен начин на превозот услуга. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето. Но, некои пати меѓународниот испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.
Ве молиме ни e-mail пред да замине негативни повратни информации или да се отвори било спор. Ако не го добиете вашиот објекти на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Врати објектот треба да биде во неговата оригинална состојба.
Повратни информации :
Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Купувачот е одговорен за враќање трошоците за превозот. Ви благодариме за разбирањето
Политика На Враќање :
Ако некој објект е неисправен по приемот, ве молиме контактирајте со нас за враќање адреса, врати се прифати, во рок од 2 дена по купувачот примање на стварта. Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
Ве молиме да се чувствуваат слободни да ја e-mail да го потврдат сите детали пред ставањето на вашите понуди за да се избегнат какви било недоразбирања!
Ние гарантираме за одговор на сите пораки или прашања во рок од 48 часа без одмор.

Детали

боја:
1 ролна, 5 ролни, 10 ролни
Тип На Објект:
Adhesives
Материјал:
Лента
Количина:
1piece/многу,5pcs/многу,10pcs/многу
Број На Модел На:
1CM*3YARDS
Место на Потекло:
Германија
Големина:
1CM width
Свеж

Избор на клиенти