.

.

New
Neitsi италијански Лепак Keratin Сврзување Лепак Фузија Рамен Совет За Фузија Човечка Коса Екстензии 1cm * 1cm 1000pcs 100g/pack 4 Бои

Neitsi италијански Лепак Keratin Сврзување Лепак Фузија Рамен Совет За Фузија Човечка Коса Екстензии 1cm * 1cm 1000pcs 100g/pack

DEN 957.00
DEN 1007.52

Стока
Достапно.


Neitsi италијански Лепак Keratin Сврзување Лепак Фузија Рамен Совет За Фузија Човечка Коса Екстензии 1cm * 1cm 1000pcs 100g/pack 4 Бои
Боја : 4 Бои (како на сликата прикажани)
Количина : 1000pcs
Тежина : 100g=1000pcs
Големина : 1cm*1cm
Квалитет : со висок супер квалитет
Употреба : коса лепак за коса etensions, i-совет, u-совет, нано прстен коса, микро јамка прстен косата..и така натаму Предмет тип : италијански keratin лепак Функција : висок квалитет, повеќето силно лепило од нормалниот лепак. долготрајни, силициум отпорни, нема штета на клиентот скалпот, отпорни на шампон и вода и балсами и висок принос се главните карактеристики на нашите лепак. Запаливи : содржи етил-ацетат. Да се чува далеку од искра,топлина,или со отворен пламен . Чувајте се далеку од децата .Ако иритација треба да се развие ,да се прекине употреба. Насоки : се Применува смена како апликација бара,почекајте еден момент, Curshed со губење на клешти и исчистете лепак. Може да се користи топла-тенџере или загреан коса екстензија поврзување на стапче. Работи со сите бои косата.

Детали

Големина:
yellow, white, black, brown
Тип На Објект:
Adhesives
Материјал:
Италијански Лепак
Количина:
1000pcs=100g
Број На Модел На:
Лепило
Свеж

Избор на клиенти