.

.

New
Бесплатен превозот со врвен квалитет ИТАЛИЈА ЛЕПАК МОНИСТРА 100g Keratin Лепак Гранули Монистра Зрна Коса Екстензии за коса екстензија лепак монистра

Бесплатен превозот со врвен квалитет ИТАЛИЈА ЛЕПАК МОНИСТРА 100g Keratin Лепак Гранули Монистра Зрна Коса Екстензии за коса екстензија

DEN 657.00
DEN 864.00

Стока
Достапно.

25 Цена : $9.
ако имате било какви прашања , ве молиме слободно контактирајте со нас .
ако имате било какви други прашања или сакате купи повеќе ве молиме слободно контактирајте .
Ова исто така може да се користи со жешко тенџере и влакно по влакно
апликација.00 /парче
.00 /парче
ЦРНА БОЈА 12 x keratin лепак стапови за коса екстензии+Бесплатно shippings US$ 8.
За превозот :
Бесплатен превозот ќе ја испрати економијата на превозот .
За повратни информации
Ние сме 100% задоволство гаранција за нашите клиенти.
За плаќање :
Вие сте сигурно се купи директно преку веб страната.00 /пакет
БЕСПЛАТЕН превозот+1000g Keratin Лепак Гранули Монистра Зрна Коса Екстензии US$ 30.00 /парче
БЕСПЛАТЕН превозот+1000g Keratin Лепак Гранули Монистра Зрна Коса Екстензии US$ 30.00 /парче
Keratin Помине Rebonds Совети за Коса Екстензии 100 парчиња по торба +Бесплатно shippings US$ 8.25 Цена : $11.00 /парче
Темно Кафеава боја Keratin Помине Rebonds Совети за Коса Екстензии 100 парчиња по торба +Бесплатно shippings US$ 8.
Ние сме многу професионален за меѓународен превозот .50 Цена : $15.75 Цена : $8.
НИЕ ќе им помогне да го избере најдобриот испорака за вас .
Ова се повеќе јасно и имаат сини сјај
оваа слика е обезбедена од страна на еден од нашите клиенти !! ви благодариме .
Различни Земји ќе имаат различни времиња.00 Цена : $11.00 /пакет
БЕСПЛАТЕН превозот+1000g Keratin Лепак Гранули Монистра Зрна Коса Екстензии US$ 30.00 /пакет
ЦРНА БОЈА 12 x keratin лепак стапови за коса екстензии+Бесплатно shippings US$ 8.

Детали

Тип На Објект:
Adhesives
Материјал:
Италија лепак
Број На Модел На:
100
Количина:
100grams
Место на Потекло:
Shandong, Кина (Копно)
Големина:
normal
Свеж

Избор на клиенти