.

.

New
5pcs Smoant Battlestar 200W Кутија Современи Заштита на Силиконски Случај Battlestar 200W ТЦ Мо Ракав Покрие 19 Бои Бесплатен Превозот

5pcs Smoant Battlestar 200W Кутија Современи Заштита на Силиконски Случај Battlestar 200W ТЦ Мо Ракав Покрие 19 Бои Бесплатен

DEN 1103.52

Стока
Достапно.


5pcs Smoant Battlestar 200 W Кутија Современи Заштита на Силиконски Случај Battlestar 200 W ТЦ Мо Ракав Покрие 19 Бои Бесплатен Превозот
(Достапни Бои : Црна, сива,јасно,црвена,розова, темно сина,, тифани, сина,црна+црвена, црна+бела, црна+жолта, црна+сива, црна+сина, црна+портокалова, црна+зелена, црна+виолетова, сина+портокал, маскирна, виолетова+жолт)
Забелешка
1. Ве молиме оставете порака за бои претпочитате. Без порака, бојата ќе биде случаен.
2. За директна комуникација, ве молиме contat со Janice Gao од страна на Skype: gaomin12271227 или Whatsapp : +86 15929807080
Зошто Да Го Одберете Нас?
1.Ние сме професионални за производство на ecig кутија современи силикони случај во Кина.
2.На одобрување од FDA храна одделение силиконски се зема како материјал за да се гарантира и за тебе и нашето здравје.
3. Совршен и внимателен дизајн за да се направат силикони случај може да се даде на вашата сакана уред најдобра заштита и декорација.
4. 19 бои за вашиот избор за да ги задоволи вашите боја барање.
Забелешка
Ако не оставајте ја пораката што треба боја, и нема навремено да одговори на клиент на порака за услуга, услуга на клиентите ќе биде произволна боја за испорака.Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.

Детали

Dinnerware Тип:
Јадења & Плочи
Шаблон Тип:
Цврста
Техника:
Handpainted
Обликот:
Нередовните
Бренд Име:
RHS
Број На Модел На:
Smoant Battlestar Мо Случај
Функција:
Еко-Пријателски
Количина:
5
Плоча Тип:
плоча јадење
Материјал:
Силикони
Свеж

Избор на клиенти