.

.

New
Креативни Грозје Остава Керамички Сад Разноврсна Кујна Појадок Ужина Коцки Оцет Сос Диск Пукам Глазура Леќата Јадења

Креативни Грозје Остава Керамички Сад Разноврсна Кујна Појадок Ужина Коцки Оцет Сос Диск Пукам Глазура Леќата Јадења

DEN 729.00
DEN 801.12

Стока
Достапно.

Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно или вашиот регион не е на располагање од страна на Кина пост.
Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.99 /set
Производот Се Покаже
Нашите услуги
Ажурирање на нашите нови производи everyda
Над 5-годишна Професионална производ искуство
Конкурентна цена и висок квалитет
Ако имате посебни инструкции за вашата нарачка, како што се откажат превозот инструкции и подарок цел, ве молиме контактирајте со нас и ние сме среќни да ви помогнат!
Ве молиме да ги прочитате УСЛОВИТЕ под внимателно пред да го стави на ред.85 /многу
групи / многу
САД$ 27.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.99 /многу
парчиња / многу
САД$ 18.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
Белешки
* Сите предмети се директно од фабриката, ќе добие попуст ако не за промет на големо количество.99 /set
САД$ 11.
* Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, ја прифати плаќање од страна на T/T,Western union,Money gram.

Детали

Dinnerware Тип:
Јадења & Плочи
Шаблон Тип:
Цврста
Количина:
2
Материјал:
Керамички
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Керамички Тип:
грнчарството
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ
Техника:
Пукам Глазура
Обликот:
Нередовните
Број На Модел На:
BG634
Плоча Тип:
плоча јадење
боја:
Испрати По Случаен Избор
Пакување:
2 парчиња/многу
Свеж

Избор на клиенти