.

.

New
Јапонски стил и креативни керамичка плоча диск рамен сос јадење овошје десерт плоча класичната суши чинија ориз сад 1 парче

Јапонски стил и креативни керамичка плоча диск рамен сос јадење овошје десерт плоча класичната суши чинија ориз сад 1 парче

DEN 191.52

Стока
Достапно.


Детали

Dinnerware Тип:
Јадења & Плочи
Функција:
За Еднократна Употреба,Порибено,Еко-Пријателски
Шаблон Тип:
Цврста
сертификација:
ЕЕЗ,CE / ЕУ,SGS,CIQ,LFGB,ОД FDA
Обликот:
Круг
Техника:
Сино-бело
Плоча Тип:
плоча јадење
Материјал:
Керамички
Керамички Тип:
порцелански
Количина:
1
Број На Модел На:
40058
Свеж

Избор на клиенти