.

.

New
Европа Стил Краток Мултифункционален бела керамички dished плочи порцелански садови солидна seaoning снек јадење мала тркалезна плоча S/L

Европа Стил Краток Мултифункционален бела керамички dished плочи порцелански садови солидна seaoning снек јадење мала тркалезна

DEN 484.00
DEN 537.60

Стока
Достапно.


[Информации За Производот]
Големи,11x1.5cm
Мали.9x1.7cm
Употребливи како леќата јадење/капак.

Детали

Dinnerware Тип:
Јадења & Плочи
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
QIEKE
Количина:
1
Материјал:
Керамички
Функција:
Еко-Пријателски
Керамички Тип:
порцелански
сертификација:
CE / ЕУ
Техника:
Под стаклен
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
Т-1
Плоча Тип:
плоча јадење
Свеж

Избор на клиенти