.

.

New
Бамбус влакна деца е сад заштита на животната средина и креативни садови мулти-функција со капак садот сад трговија на големо

Бамбус влакна деца е сад заштита на животната средина и креативни садови мулти-функција со капак садот сад трговија на големо

DEN 475.20

Стока
Достапно.


Детали

Dinnerware Тип:
Јадења & Плочи
Шаблон Тип:
Цврста
Обликот:
Нередовните
Керамички Тип:
порцелански
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ
Функција:
Еко-Пријателски
Плоча Тип:
плоча јадење
Количина:
1
Број На Модел На:
JBJS12
Бренд Име:
ЈАНГ МОБ УМЕТНОСТА НА САДОВИ
Материјал:
Керамички
Свеж

Избор на клиенти