.

.

New
Во облик на плоча / диск / диск / кисела зелка суши јадења / риба / керамички диск диск / три нерегуларни диск закуски

Во облик на плоча / диск / диск / кисела зелка суши јадења / риба / керамички диск диск / три нерегуларни диск закуски

DEN 780.00
DEN 848.16

Стока
Достапно.


Име : три нерегуларни диск
Димензии : должина : 18.5 см, ширина : 14cm, високи : 3cm
Материјал : висока температура глазура во боја
Пакување : (меур хартија, брановидни хартија, пена); надворешниот кутија (пет дебел картон)
....

Детали

Лист Големина:
9 инчен
Плоча Тип:
плоча јадење
Материјал:
Керамички
Керамички Тип:
порцелански
Техника:
Под стаклен
Шаблон Тип:
Цврста
Обликот:
Нередовните
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,SGS
Функција:
Еко-Пријателски
Количина:
1
Dinnerware Тип:
Јадења & Плочи
Големина:
9 инчи
број:
1
Чај садови Технологија:
Под глазура
Стил:
Јапонија и Јужна Кореја
Диск тип:
Станот
Обликот:
Нередовните
Главниот извор:
Се прават планови за
Свеж

Избор на клиенти