.

.

New
Вистински Нови LCD LVDS КАБЕЛ За ASUS G750JW-1A 2D G750J G750JW G750 G750JH G750JX G750JZ W750 LCD LVDS КАБЕЛ 1422-01MG000

Вистински Нови LCD LVDS КАБЕЛ За ASUS G750JW-1A 2D G750J G750JW G750 G750JH G750JX G750JZ W750 LCD LVDS КАБЕЛ 1422-01MG000

DEN 318.00
DEN 489.60

Стока
Достапно.

Вистински Нови LCD LVDS КАБЕЛ За ASUS G750 JW-1 A 2 D G750 J G750 JW G750 G750 JH G750 JX G750 JZ W750 LCD LVDS КАБЕЛ 1422-01 MG000
Квалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)
Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.
Спецификации :
Вистински оригинални Лаптоп со LCD/LED/LVDS Следи КАБЕЛ. Состојба : Нова. Секој објект ќе бидат проверени и во добра состојба пред превозот!
Гаранција : 36 Месеци.
Пакет Се Вклучени :
1 x Вистински оригинални Лаптоп со LCD/LED/LVDS Следи КАБЕЛ.
Како да се правилно се идентификуваат лаптоп со LCD/LED/LVDS кабел ви треба :
Многу лаптоп модели се користат повеќе од еден тип на кабел во зависност од неговата оригинална конфигурација. Затоа, за појавување на дел број е многу важно!
Компатибилен Модел :
1 x Вистински Нови LCD LVDS КАБЕЛ За ASUS G750 JW-1 A 2 D G750 J G750 JW G750 G750 JH G750 JX G750 JZ W750 LCD LVDS КАБЕЛ 1422-01 MG000

Детали

Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
за Asus
Број На Модел На:
НОВА за Asus G750 G750J G750JW G750JW-1A 2D LCD Видео Кабел 1422-01DL0
Бренд Име:
DBTDHY
Излезниот Напон:
НОВА за Asus G750 G750J G750JW G750JW-1A 2D LCD Видео Кабел 1422-01DL0
Приклучок Тип:
НОВА за Asus G750 G750J G750JW G750JW-1A 2D LCD Видео Кабел 1422-01DL0
Излезна Струја:
НОВА за Asus G750 G750J G750JW G750JW-1A 2D LCD Видео Кабел 1422-01DL0
Свеж

Избор на клиенти