.

.

New
НОВА за Samsung XE303C12 XE303 серија XE303C12-A01US LCD видео кабел BA39-01262A

НОВА за Samsung XE303C12 XE303 серија XE303C12-A01US LCD видео кабел BA39-01262A

DEN 300.00
DEN 460.80

Стока
Достапно.


НОВА за Samsung XE303 C12 XE303 серија XE303 C12-A01 US LCD видео кабел BA39-01262 A
Квалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)
Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.
Спецификации :
Вистински оригинални Лаптоп со LCD/LED/LVDS Следи КАБЕЛ. Состојба : Нова. Секој објект ќе бидат проверени и во добра состојба пред превозот!
Гаранција : 36 Месеци.
Пакет Се Вклучени :
1 x Вистински оригинални Лаптоп со LCD/LED/LVDS Следи КАБЕЛ.
Како да се правилно се идентификуваат лаптоп со LCD/LED/LVDS кабел ви треба :
Многу лаптоп модели се користат повеќе од еден тип на кабел во зависност од неговата оригинална конфигурација. Затоа, за појавување на дел број е многу важно!
Компатибилен Модел :
1 x НОВИ за Samsung XE303 C12 XE303 серија XE303 C12-A01 US LCD видео кабел BA39-01262 A

Детали

Бренд Име:
DBTDHY
Компатибилен Бренд:
За Samsung
Број На Модел На:
НОВА за Samsung XE303C12 XE303 серија XE303C12-A01US LCD видео кабел Б
Пакет:
Yes
Излезна Струја:
НОВА за Samsung XE303C12 XE303 серија XE303C12-A01US LCD видео кабел Б
Излезниот Напон:
НОВА за Samsung XE303C12 XE303 серија XE303C12-A01US LCD видео кабел Б
Приклучок Тип:
НОВА за Samsung XE303C12 XE303 серија XE303C12-A01US LCD видео кабел Б
Свеж

Избор на клиенти