.

.

New
Нова за SONY SVF142 SVF142C29M SVF142C29L LCD кабел DD0HK8LC010 DD0HK8LC000

Нова за SONY SVF142 SVF142C29M SVF142C29L LCD кабел DD0HK8LC010 DD0HK8LC000

DEN 305.00
DEN 469.44

Стока
Достапно.

Нова за SONY SVF142 SVF142 C29 M SVF142 C29 L LCD кабел DD0 HK8 LC010 DD0 HK8 LC000
Квалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)
Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.
Спецификации :
Вистински оригинални Лаптоп со LCD/LED/LVDS Следи КАБЕЛ Состојба : Brand New. Секој објект ќе бидат проверени и во добра состојба пред превозот!
Гаранција : 36 Месеци.
Пакет Се Вклучени :
1 x-Кабел.
Фото е за повикување само !
Како да се правилно се идентификуваат лаптоп со LCD/LED/LVDS кабел ви треба :
Многу лаптоп модели се користат повеќе од еден тип на кабел во зависност од неговата оригинална конфигурација. Затоа, за појавување на дел број е многу важно
Компатибилен Модел :
1 x Нови за SONY SVF142 SVF142 C29 M SVF142 C29 L LCD кабел DD0 HK8 LC010 DD0 HK8 LC000

Детали

Компатибилен Бренд:
За sony
Бренд Име:
DBTDHY
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
Нова за SONY SVF142 SVF142C29M SVF142C29L LCD кабел DD0HK8LC010 DD0HK8
Приклучок Тип:
Нова за SONY SVF142 SVF142C29M SVF142C29L LCD кабел DD0HK8LC010 DD0HK8
Излезниот Напон:
Нова за SONY SVF142 SVF142C29M SVF142C29L LCD кабел DD0HK8LC010 DD0HK8
Излезна Струја:
Нова за SONY SVF142 SVF142C29M SVF142C29L LCD кабел DD0HK8LC010 DD0HK8
Свеж

Избор на клиенти