.

.

New
Нови 10.5 V 2.9 НА 30W SGPAC10V1 SGPAC10V2 Адаптер За SONY SGPT113CH/S SGPT111CN SGPT113HK/S Лаптоп Моќ AC Адаптер Снабдување

Нови 10.5 V 2.9 НА 30W SGPAC10V1 SGPAC10V2 Адаптер За SONY SGPT113CH/S SGPT111CN SGPT113HK/S Лаптоп Моќ AC Адаптер Снабдување

DEN 752.00
DEN 1157.28

Стока
Достапно.

Нови 10.5 V 2.9 НА 30 W SGPAC10 V1 SGPAC10 V2 Адаптер За SONY SGPT113 CH/S SGPT111 CN SGPT113 HK/S Лаптоп Моќ AC Адаптер Снабдување
Квалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)
Спецификации :
Состојба : Нова Бренд Боја : Црна Влез : 100-240 V, 50/60 Hz ( во Светот ) Излез : 10.5 V 2.9 Приклучок Големина : 4pin Употреба : Лаптоп AC Адаптер
Гаранција : 12 Месеци.
Пакет Се Вклучени :
1 x Нови 10.5 V 2.9 НА 30 W SGPAC10 V1 SGPAC10 V2 Адаптер За SONY SGPT113 CH/S SGPT111 CN SGPT113 HK/S Лаптоп Моќ AC Адаптер Снабдување
AC кабел не е вклучително и, доколку ви треба .
Ве молиме проверете го овој линк за AC кабел :
http : //www.aliexpress.com/store/product/Wholesale-AC-Power-Cord-cable-For-laptop-adapter-lead-Adapter-US-EU-UK-AU-Plug-All/1830550_32562866558.html
Карактеристики На Производот :
Во Текот Напон Заштита. Краток Спој Заштита. Во Текот Температура Заштита. PCB & Капакот е изработен со Fireproofing материјали. Ниска Бран и Бучава. Високо Квалитетни Суровини. 100% ОЕМ Компатибилни.
Производ Тестирање :
Секој производ да поминат низ. Строги Стареење Тестирање. Во Текот Напон Тестирање. Над Температурата На Тестирање. Безбедност На Тестирање.
Неколку корисни совети : Ако го користите адаптер за долго време, ве молиме чувајте го во соодветна вентилација и влажност. Не се стави на адаптерот на кожата производи.

Детали

Компатибилен Бренд:
За sony
Излезниот Напон:
10.5 V
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
Chargeur исхраната преносни За Sony Адаптер
Бренд Име:
DBJBA
Приклучок Тип:
како Слика
Излезна Струја:
2.9 На
Излез:
10.5 v 2.9 на
Конектор Големина На:
4PIN
Сертификат:
CE, RoHS, FCC, CCC
гаранција:
3 Години
Состојба:
100% Сосема Нов
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти