.

.

New
19.5 V 2A Лаптоп Ac Адаптер за Полнач НАПОЈУВАЊЕ Кабелот За Sony Vaio Допрете 11 SVT112 SVT1122X9RW SVT11225CXW SVT11213CXB Флип PC

19.5 V 2A Лаптоп Ac Адаптер за Полнач НАПОЈУВАЊЕ Кабелот За Sony Vaio Допрете 11 SVT112 SVT1122X9RW SVT11225CXW SVT11213CXB Флип

DEN 810.72

Стока
Достапно.

Тоа ќе не како одраз на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот.5 V, 2 A, 39 W
3. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период.) за вашата цел е да пристигне во нормален САД/Канада/Европа и 15-30 дена(за 40days) на други земји.ви благодариме
1 x AC Адаптер
1 x Слободни Кабелот за Напојување (САД,велика БРИТАНИЈА,АУ,велика БРИТАНИЈА е достапна) ве Молиме Имајте во предвид : (1 слик ac адаптер имаат само 1 слик кабелот за напојување)
1.Влезниот Напон Спектар : 100-240 V, 50/60 Hz(низ целиот свет)
2. Пониска вредност ќе се избегне или намали вашиот увоз доход.Состојба : Нова Замена на Производот,Работи како вистински Делови,100% Compatiable.
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори што на време!
1.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!. Секој увоз бесплатно или со плаќање на купувачот одговорност.DC Plug Големина : однесуваат на слика
4.Ќе бидете известени откако пратката е направен.Гаранција : 1 Година
5.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Детали

Компатибилен Бренд:
За sony
Број На Модел На:
За 11 SVT112 SVT1122X9RW SVT11225CXW SVT11213CXB
Пакет:
Yes
Излезна Струја:
2A
Излезниот Напон:
19.5 V
Бренд Име:
AJEYO
Приклучок Тип:
САД,велика БРИТАНИЈА,АУ,велика БРИТАНИЈА е на располагање
Гаранција:
1 година
квалитет:
Секој има тестирани пред превозот надвор
превозот:
Слободен Испорака по пошта/ePacket
Состојба:
Бренд Нови
Свеж

Избор на клиенти