.

.

New
НОВИ LCD кабел за Asus N56 N56D N56DP N56DY N56V N56VB N56VJ N56VM N56VV LVDS FHD

НОВИ LCD кабел за Asus N56 N56D N56DP N56DY N56V N56VB N56VJ N56VM N56VV LVDS FHD

DEN 395.00
DEN 607.68

Стока
Достапно.

НОВИ LCD кабел за Asus N56 N56 D N56 DP N56 DY N56 V N56 VB N56 VJ N56 VM N56 VV LVDS FHD
Квалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)
Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.
Спецификации :
Вистински оригинални Лаптоп со LCD/LED/LVDS Следи КАБЕЛ Состојба : Brand New. Секој објект ќе бидат проверени и во добра состојба пред превозот!
Гаранција : 36 Месеци.
Пакет Се Вклучени :
1 x-Кабел.
Фото е за повикување само !
Како да се правилно се идентификуваат лаптоп со LCD/LED/LVDS кабел ви треба :
Многу лаптоп модели се користат повеќе од еден тип на кабел во зависност од неговата оригинална конфигурација. Затоа, за појавување на дел број е многу важно
Компатибилен Модел :
1 x НОВИ LCD кабел за Asus N56 N56 D N56 DP N56 DY N56 V N56 VB N56 VJ N56 VM N56 VV LVDS FHD

Детали

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
НОВИ LCD кабел за Asus N56 N56D N56DP N56DY N56V N56VB N56VJ N56VM N56
Компатибилен Бренд:
за Asus
Бренд Име:
DBTDHY
Излезниот Напон:
НОВИ LCD кабел за Asus N56 N56D N56DP N56DY N56V N56VB N56VJ N56VM N56
Излезна Струја:
НОВИ LCD кабел за Asus N56 N56D N56DP N56DY N56V N56VB N56VJ N56VM N56
Приклучок Тип:
НОВИ LCD кабел за Asus N56 N56D N56DP N56DY N56V N56VB N56VJ N56VM N56
Свеж

Избор на клиенти