.

.

New
MDPOWER За DELL 1545 1710 500 Netbook лаптоп снабдување со енергија AC адаптер за полнач кабелот 19.5 V 4.62 НА 90W

MDPOWER За DELL 1545 1710 500 Netbook лаптоп снабдување со енергија AC адаптер за полнач кабелот 19.5 V 4.62 НА 90W

DEN 820.00
DEN 911.52

Стока
Достапно.


Детали

Пакет:
Yes
Излезна Струја:
4.62 На
Излезниот Напон:
19.5 V
Компатибилен Бренд:
за Dell
Број На Модел На:
1545
Бренд Име:
MLLSE
Свеж

Избор на клиенти