.

.

New
20V 4.5 Лаптоп Ac Адаптер за Полнач за Lenovo Thinkpad L440 T540P Y40 Y50 Z40 Z50 E540 K2450 S210 S310 s405 S410 S410P S500 S510

20V 4.5 Лаптоп Ac Адаптер за Полнач за Lenovo Thinkpad L440 T540P Y40 Y50 Z40 Z50 E540 K2450 S210 S310 s405 S410 S410P S500 S510

DEN 738.72

Стока
Достапно.

Пониска вредност ќе се избегне или намали вашиот увоз доход.Сите предмети се испраќаат надвор рок од 48 часа по исплата е расчисти.Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена,ние ќе ви помогнат reslove проблем за вас во време!
2.
Технички Спецификации :
1.
Краток Спој Заштита, Во Текот Напон Заштита&Текот Тековната Заштита. Секој увоз бесплатно или со плаќање на купувачот одговорност.Ние ќе го испрати предметот и изјави пониска вредност за превозот цел само.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!.Боја : Црна
6.Гаранција : 1 Година
7. Тоа ќе не како одраз на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.) за вашата цел е да пристигне во нормален САД/Канада/Европа и 15-30 дена(за 40days) на други земји.Предмети ќе бидат испратени по пошта, Тоа обично трае 13-25 работни дена(за 35days.
Компатибилни или да го Замени со( Забелешка) :
Ве молиме бидете сигурни дека Спецификациите на оригиналниот ac адаптер пред да се одржи на понудата.DC Plug Големина : Правоаголник со pin(видете ја сликата)
4.Гаранција и Гаранција услови започне од купување датум.Состојба : Нова Замена на Производот,Работи како вистински Делови,100% Compatiable. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).

Детали

Бренд Име:
AJEYO
Излезна Струја:
4.5 На
Излезниот Напон:
20v
Компатибилен Бренд:
За Леново,За Thinkpad
Број На Модел На:
За L440 T540P Y40 Y50 Z40 Z50 E540 K2450 S210 S310 s405 S410 S410P
Пакет:
Yes
Конектор големина:
Се однесуваат на слика
Состојба:
Бренд Нови
Гаранција:
1 година
квалитет:
Секој има тестирани пред превозот надвор
превозот:
Слободен Испорака по пошта/ePacket
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти