.

.

New
19V 4.74 НА 90W AC лаптоп адаптер за напојување за Toshiba Satellite P850 P855 Про PS300C S500 S55 S750 S850 S855 U500 505 полнач

19V 4.74 НА 90W AC лаптоп адаптер за напојување за Toshiba Satellite P850 P855 Про PS300C S500 S55 S750 S850 S855 U500 505 полнач

DEN 623.52

Стока
Достапно.

19 V 4.74 НА 90 W AC лаптоп адаптер за напојување за Toshiba Satellite P850 P855 Про PS300 C S500 S55 S750 S850 S855 U500 505 полнач
Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за Toshiba Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќ : 90 W Излезен Напон : DC 19 V Излез Тековната : 4.74 Слики : Функција : со Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, кратки-коло, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Ние само се продава високо квалитетни производи со трајни употреба живот Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер(без кабелот за напојување) Забелешка : Ако ви треба кабелот за напојување pls дозволете ми да знам пред цел За кабелот за напојување со НАС/ЕУ ПРИКЛУЧОКОТ,Pls додадете pc За кабелот за напојување со велика БРИТАНИЈА/AU ПРИКЛУЧОКОТ,Pls додадете pc https : //www.aliexpress.com/store/product/Power-Cord-with-UK-AU-PLUG-For-Adapter-Power-Charger/1298030_32808742394.html?spm=2114.12010612.0.0.Fm LKQW

Детали

Компатибилен Бренд:
за toshiba
Излезна Струја:
4.74 На
Бренд Име:
Firstmax
Број На Модел На:
p850
Пакет:
No
Излезниот Напон:
19V
Приклучок Тип:
за сите
Свеж

Избор на клиенти