.

.

New
18.5 V 3.5 ЕДЕН 65W лаптоп AC адаптер за HP Compaq Presario B1200 CQ20 CQ32 CQ35 CQ36 CQ40 CQ41 CQ42 CQ43 CQ430 CQ45 полнач

18.5 V 3.5 ЕДЕН 65W лаптоп AC адаптер за HP Compaq Presario B1200 CQ20 CQ32 CQ35 CQ36 CQ40 CQ41 CQ42 CQ43 CQ430 CQ45 полнач

DEN 522.72

Стока
Достапно.

18.5 V 3.5 ЕДЕН 65 W лаптоп AC адаптер за HP Compaq Presario B1200 CQ20 CQ32 CQ35 CQ36 CQ40 CQ41 CQ42 CQ43 CQ430 CQ45 полначот Ако не сте сигурни дали овој адаптер работи за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за HP Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќ : 65 W Излезен Напон : 18.5 V Излез Тековната : 3.5 Еден Карактеристики :
Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, кратки-коло, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Ние само се продава високо квалитетни производи со трајни употреба живот Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер (без кабелот за напојување) Забелешка : кабелот за напојување е во голема превозот цена, бидејќи на нејзината тежина. Ако ви треба кабелот за напојување, ве молиме да ги купите на линкот подолу, ние ќе брод надвор со адаптер цел заедно. Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка! За кабелот за напојување со НАС/Евра приклучокот,Pls додадете pc За кабелот за напојување со велика БРИТАНИЈА/AU приклучокот,Pls додадете pc Слики :

Детали

Компатибилен Бренд:
За Compaq,За HP
Излезниот Напон:
18.5 V
Излезна Струја:
3.5 Еден
Бренд Име:
Firstmax
Пакет:
No
Број На Модел На:
B1200
Приклучок Тип:
за сите
Свеж

Избор на клиенти