.

.

New
19V 4.74 ac адаптер за лаптоп, полнач за Samsung 200A 200A4B 200A4Y 200A4Y 200A5B 200A5Y 200B2A 200B2B 270E 270E4E 270E4V полнач

19V 4.74 ac адаптер за лаптоп, полнач за Samsung 200A 200A4B 200A4Y 200A4Y 200A5B 200A5Y 200B2A 200B2B 270E 270E4E 270E4V полнач

DEN 623.52

Стока
Достапно.

19 V 4.74 ac адаптер за лаптоп, полнач за Samsung 200 A 200 A4 B 200 A4 Y 200 A4 Y 200 A5 B 200 A5 Y 200 B2 A 200 B2 B 270 E 270 E4 E 270 E4 V полначот Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за Samsung Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќ : 90 W Излезен Напон : 19 V Излез Тековната : 4.74 На
Слики :
Функција : со Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, кратки-коло, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Ние само се продава високо квалитетни производи со трајни употреба живот Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер (без кабелот за напојување) Забелешка : За кабелот за напојување со НАС/ЕУ ПРИКЛУЧОКОТ,Pls додадете pc За кабелот за напојување со велика БРИТАНИЈА/AU ПРИКЛУЧОКОТ,Pls додадете pc ако не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп, pls да ни каже модел на вашиот лаптоп ,ви благодариме !

Детали

Број На Модел На:
200A4B
Компатибилен Бренд:
За Samsung
Излезна Струја:
4.74 На
Бренд Име:
Firstmax
Пакет:
No
Излезниот Напон:
19V
Приклучок Тип:
за сите
Свеж

Избор на клиенти