.

.

New
19V 2.37 НА 45W лаптоп ac адаптер PA5096U-1ACA PA5098U-1ACAPA3822E-1AC3 PA5044E-1AC3 апарат за полнење за на Toshiba AC100 глобална напојување за AC100-01B

19V 2.37 НА 45W лаптоп ac адаптер PA5096U-1ACA PA5098U-1ACAPA3822E-1AC3 PA5044E-1AC3 апарат за полнење за на Toshiba AC100 глобална

DEN 527.04

Стока
Достапно.

19 V 2.37 НА 45 W лаптоп ac адаптер PA5096 U-1 ACA PA5098 U-1 ACAPA3822 E-1 AC3 PA5044 E-1 AC3 апарат за полнење за на Toshiba AC100 глобална напојување за AC100-01 B АКО не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно. Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за Toshiba Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќ : 45 W Излезен Напон : 19 V Излез Тековната : 2.37 На Карактеристики :
Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, кратки-коло, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер (без кабелот за напојување) Забелешка : кабелот за напојување е во голема превозот цена, бидејќи на нејзината тежина. Ако ви треба кабелот за напојување, ве молиме да ги купите на линкот подолу, ние ќе брод надвор со адаптер цел заедно. Ви благодариме за разбирањето! За кабелот за напојување со НАС/Евра приклучокот,Pls додадете pc За кабелот за напојување со велика БРИТАНИЈА/AU приклучокот,Pls додадете pc Слики :

Детали

Број На Модел На:
PA5177E-1AC3
Компатибилен Бренд:
за toshiba
Бренд Име:
Firstmax
Пакет:
No
Излезниот Напон:
19V
Излезна Струја:
2.37 На
Приклучок Тип:
за сите
Свеж

Избор на клиенти