.

.

New
19V 1.58 НА 30W ac адаптер HP-A0301R3 LC.ADT00.005 полнач за лаптоп Acer Стремат Еден Среќен-1101 happy2 Среќен-N455 Среќен-N55

19V 1.58 НА 30W ac адаптер HP-A0301R3 LC.ADT00.005 полнач за лаптоп Acer Стремат Еден Среќен-1101 happy2 Среќен-N455 Среќен-N55

DEN 479.04

Стока
Достапно.

19 V 1.58 НА 30 W ac адаптер HP-A0301 R3 LC.ADT00.005 полнач за лаптоп Acer Стремат Еден Среќен-1101 happy2 Среќен-N455 Среќен-N55 АКО не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно. Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за Acer Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќност : 30 W Излезен Напон : 19 V Излез Тековната : 1.58 На Карактеристики :
Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, кратки-коло, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер (без кабелот за напојување) Забелешка : кабелот за напојување е во голема превозот цена, бидејќи на нејзината тежина. Ако ви треба кабелот за напојување, ве молиме да ги купите на линкот подолу, ние ќе брод надвор со адаптер цел заедно. Ви благодариме за разбирањето! За кабелот за напојување со НАС/Евра приклучокот,Pls додадете pc За кабелот за напојување со велика БРИТАНИЈА/AU приклучокот,Pls додадете pc Слики :

Детали

Компатибилен Бренд:
За acer
Бренд Име:
Firstmax
Пакет:
No
Број На Модел На:
HP-A0301R3
Излезниот Напон:
19V
Приклучок Тип:
за сите
Излезна Струја:
1.58 На
Свеж

Избор на клиенти