.

.

New
20V 2.25 А 45W Лаптоп Ac Адаптерот за Полнач на НАПОЈУВАЊЕ Приклучете USB-C Type-C За Dell XPS12 9250 P/N: 689C4 492-BBUU 492-BBSP 0HDCY5

20V 2.25 А 45W Лаптоп Ac Адаптерот за Полнач на НАПОЈУВАЊЕ Приклучете USB-C Type-C За Dell XPS12 9250 P/N: 689C4 492-BBUU 492-BBSP

DEN 1293.60

Стока
Достапно.

Секој увоз бесплатно или со плаќање на купувачот одговорност.Состојба : Нова Замена на Производот,Работи како вистински Делови,100% Compatiable.ако ИЗЛЕЗ и КОНЕКТОРОТ ГОЛЕМИНА е иста како и вашата оригинална ac адаптер,тоа може да се вклопат.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!. Пониска вредност ќе се избегне или намали вашиот увоз доход.DC Plug Големина : Тип-В
4. Тоа ќе не како одраз на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период.25 А 45 W Лаптоп Ac Адаптерот за Полнач на НАПОЈУВАЊЕ Приклучете USB-C Type-C За Dell XPS12 9250 P/N : 689 C4 492-BBUU 492-BBSP 0 HDCY5
Технички Спецификации :
1.25, СЕ 45 W
3.
Краток Спој Заштита, Во Текот Напон Заштита&Текот Тековната Заштита.
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори што на време!
1.Предмети ќе бидат испратени по пошта, Тоа обично трае 13-25 работни дена(за 35days.Гаранција и Гаранција услови започне од купување датум.Излез : 20 V, 2.
Компатибилни или да го Замени со :
20 V 2.Ние ќе го испрати предметот и изјави пониска вредност за превозот цел само.Влезниот Напон Спектар : 100-240 V, 50/60 Hz(низ целиот свет)
2.Гаранција : 1 Година
5. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).

Детали

Бренд Име:
AJEYO
Компатибилен Бренд:
за Dell
Број На Модел На:
За XPS12 9250 P/N
Пакет:
Yes
Излезниот Напон:
20v
Излезна Струја:
2.25 А
Приклучок Тип:
ЕУ,САД,велика БРИТАНИЈА е на располагање
Гаранција:
1 година
квалитет:
Секој има тестирани пред превозот надвор
превозот:
Слободен Испорака по пошта/ePacket
Состојба:
Бренд Нови
Свеж

Избор на клиенти