.

.

New
19V 3.42 лаптоп AC адаптер за полнач SADP-65KB C PA3396U-1ACA ADP-65SH D PA3714E-1AC3 за Toshiba Tecra Z50-C-10P Z50-C1550

19V 3.42 лаптоп AC адаптер за полнач SADP-65KB C PA3396U-1ACA ADP-65SH D PA3714E-1AC3 за Toshiba Tecra Z50-C-10P Z50-C1550

DEN 527.04

Стока
Достапно.

19 V 3.42 лаптоп AC адаптер за полнач SADP-65 KB C PA3396 U-1 ACA ADP-65 SH D PA3714 E-1 AC3 за Toshiba Tecra Z50-C-10 P Z50-C1550 Ако не сте сигурни дали овој адаптер работи за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за Toshiba Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќ : 65 W Излезен Напон : 19 V Излез Тековната : 3.42 На Карактеристики :
Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, кратки-коло, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Ние само се продава високо квалитетни производи со трајни употреба живот Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер (без кабелот за напојување) Забелешка : кабелот за напојување е во голема превозот цена, бидејќи на нејзината тежина. Ако ви треба кабелот за напојување, ве молиме да ги купите на линкот подолу, ние ќе брод надвор со адаптер цел заедно. Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка! За кабелот за напојување со НАС/Евра приклучокот,Pls додадете pc За кабелот за напојување со велика БРИТАНИЈА/AU приклучокот,Pls додадете pc Слики :

Детали

Компатибилен Бренд:
Универзална,За Toshiba
Излезна Струја:
3.42 На
Број На Модел На:
ADP-65SH D
Бренд Име:
Firstmax
Пакет:
No
Излезниот Напон:
19V
Приклучок Тип:
за сите
Свеж

Избор на клиенти