.

.

New
19V 3.42 лаптоп AC адаптер апарат за полнење за на Toshiba Satellite M50T-A-10G M55 M55-S1001 M55-S139 M55-S1391 M55-S139X M55-S141

19V 3.42 лаптоп AC адаптер апарат за полнење за на Toshiba Satellite M50T-A-10G M55 M55-S1001 M55-S139 M55-S1391 M55-S139X M55-S141

DEN 527.04

Стока
Достапно.

19 V 3.42 лаптоп AC адаптер апарат за полнење за на Toshiba Satellite M50 T-A-10 G M55 M55-S1001 M55-S139 M55-S1391 M55-S139 X M55-S141 Ако не сте сигурни дали овој адаптер работи за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за Toshiba Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќ : 65 W Излезен Напон : 19 V Излез Тековната : 3.42 На Карактеристики :
Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, кратки-коло, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Ние само се продава високо квалитетни производи со трајни употреба живот Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер (без кабелот за напојување) Забелешка : кабелот за напојување е во голема превозот цена, бидејќи на нејзината тежина. Ако ви треба кабелот за напојување, ве молиме да ги купите на линкот подолу, ние ќе брод надвор со адаптер цел заедно. Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка! За кабелот за напојување со НАС/Евра приклучокот,Pls додадете pc За кабелот за напојување со велика БРИТАНИЈА/AU приклучокот,Pls додадете pc Слики :

Детали

Компатибилен Бренд:
Универзална,За Toshiba
Излезна Струја:
3.42 На
Број На Модел На:
M55-S141
Бренд Име:
Firstmax
Пакет:
No
Излезниот Напон:
19V
Приклучок Тип:
за сите
Свеж

Избор на клиенти