.

.

New
19.5 V 2A Лаптоп DC Автомобил Адаптер за Полнач За Sony Vaio Допрете 11 SVT112 SVT1122X9RW SVT11225CXW SVT11213CXB Флип PC

19.5 V 2A Лаптоп DC Автомобил Адаптер за Полнач За Sony Vaio Допрете 11 SVT112 SVT1122X9RW SVT11225CXW SVT11213CXB Флип PC

DEN 911.52

Стока
Достапно.


Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!. Тоа ќе не како одраз на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот.Сите предмети се испраќаат надвор рок од 48 часа по исплата е расчисти.Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена,ние ќе ви помогнат reslove проблем за вас во време!
2.Ќе бидете известени откако пратката е направен.
Компатибилни или да го Замени со :
1 x Автомобил Полнач
1. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период.Гаранција : 1 Година
5 : USB Порта : 5 V 2 A
Краток Спој Заштита, Во Текот Напон Заштита&Текот Тековната Заштита.Гаранција и Гаранција услови започне од купување датум.
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори што на време!
1.DC Plug Големина : Види На Сликата
4.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Технички Спецификации :
19.) за вашата цел е да пристигне во нормален САД/Канада/Европа и 15-30 дена(за 40days) на други земји.Предмети ќе бидат испратени по пошта, Тоа обично трае 13-25 работни дена(за 35days.

Детали

Бренд Име:
AJEYO
Излезна Струја:
2A
Излезниот Напон:
19.5 V
Компатибилен Бренд:
За sony
Број На Модел На:
За Допрете 11 SVT112 SVT1122X9RW SVT11225CXW SVT11213CXB
Пакет:
Yes
Состојба:
Бренд Нови
Гаранција:
1 година
квалитет:
Секој има тестирани пред превозот надвор
превозот:
Слободен Испорака по пошта/ePacket
Свеж

Избор на клиенти