.

.

New
19V 1.75 НА 33W EXA1206UH EXA1206CH EXA1206EH Моќ AC Адаптер за Полнач за ASUS X201E X202E-DH31T X202E X202E-CT001H Лаптоп

19V 1.75 НА 33W EXA1206UH EXA1206CH EXA1206EH Моќ AC Адаптер за Полнач за ASUS X201E X202E-DH31T X202E X202E-CT001H Лаптоп

DEN 992.00
DEN 1055.52

Стока
Достапно.


19 V 1.75 НА 33 W ЕУ Plug EXA1206 UH EXA1206 CH EXA1206 EH Моќ AC Адаптер за Полнач за ASUS X201 X202 S200 L S220 X201 E X202 E Лаптоп
Влез : 100-240 V 50-60 Hz (за светот употреба)
Излез : 19 V 1.75 А, 33 W
DC Приклучок : 4.0*1.35 mm
Приклучок : приклучете НИ се
Гаранција : 12 месеци
Статус : Brand new original & вистински
Пакетот вклучува : 1x AC адаптер
ADP-33 AW НА ADP-33 BW НА ADP-40 MH ADP-40 PH AB ADP-40-ТО НА EXA1206 CH EXA1206 EH EXA1206 UH
за ASUS X201 X202 S200 L S220 X201 E X202 E Лаптоп

Детали

Број На Модел На:
EXA1206UH
Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
за Asus
Бренд Име:
RongTop
Приклучок Тип:
US
Излезниот Напон:
19V
Излезна Струја:
1.75 На
Свеж

Избор на клиенти