.

.

New
12V 3.33 Лаптоп Ac Адаптер за Напојување + Кабелот за напојување за Samsung XE700T1C-A02UK XE700T1C-A03UK XE700T1C-A04UK XE700T1C-A05UK

12V 3.33 Лаптоп Ac Адаптер за Напојување + Кабелот за напојување за Samsung XE700T1C-A02UK XE700T1C-A03UK XE700T1C-A04UK XE700T1C-A05UK

DEN 540.00

Стока
Достапно.

) за вашата цел е да пристигне во нормален САД/Канада/Европа и 15-30 дена(за 40days) на други земји.ако не можете да бидете сигурни,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви дадат совет.Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена,ние ќе ви помогнат reslove проблем за вас во време!
2.7 мм(погледнете ја сликата)
4.Ние ќе го испрати предметот и изјави пониска вредност за превозот цел само. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).Гаранција и Гаранција услови започне од купување датум.33 А, 40 W
3.ви благодариме
1 x AC Адаптер
1 x Слободни Кабелот за Напојување (САД,велика БРИТАНИЈА,АУ,велика БРИТАНИЈА е достапна) ве Молиме Имајте во предвид : (1 слик ac адаптер имаат само 1 слик кабелот за напојување)
1.ако ИЗЛЕЗ и КОНЕКТОРОТ ГОЛЕМИНА е иста како и вашата оригинална ac адаптер,тоа може да се вклопат.
Компатибилни или да го Замени со( Забелешка) :
Ве молиме бидете сигурни дека Спецификациите на оригиналниот ac адаптер пред да се одржи на понудата. Тоа ќе не како одраз на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот.
Технички Спецификации :
1.Сите предмети се испраќаат надвор рок од 48 часа по исплата е расчисти.Пакет : Да
5.DC Plug Големина : 2,5 mm X 0.Гаранција : 1 Година
7.

Детали

Бренд Име:
AJEYO
Излезниот Напон:
12v
Компатибилен Бренд:
За Samsung
Број На Модел На:
XE700T1C-A02UK XE700T1C-A03UK XE700T1C-A04UK XE700T1C-A05UK
Пакет:
Yes
Излезна Струја:
3.33 на
Конектор големина:
2.5 mm*0.7 mm
Состојба:
Бренд Нови
Гаранција:
1 година
квалитет:
Секој има тестирани пред превозот надвор
превозот:
Слободен Испорака по пошта/ePacket
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти