.

.

New
Моќ ac адаптер за hp Chromebook 14-Q031EF 45W 740015-001 741727-001 полнач за лаптопи

Моќ ac адаптер за hp Chromebook 14-Q031EF 45W 740015-001 741727-001 полнач за лаптопи

DEN 715.20

Стока
Достапно.


Детали

Бренд Име:
Acootina
Пакет:
Yes
Излезниот Напон:
19.5 V
Компатибилен Бренд:
За HP,Универзална
Број На Модел На:
HSTNN-LA40
Излезна Струја:
2.31 На
На текст:
100~240V 50/60Hz
боја:
Црна
Состојба:
Бренд Нови
Кабелот или не :
+кабелот
Совет Големина :
4.5 мм*2.7 mm
Продуктната линија :
За HP Сплит x2 13 Серија
Свеж

Избор на клиенти