.

.

New
19v 3.42 Батерија Полнач За Asus ADP-65JH ББ PA-1650-01 04G2660047L1 UL50 K501 K50IJ U5 U52F-BBL5 лаптоп, полнач plug cargador

19v 3.42 Батерија Полнач За Asus ADP-65JH ББ PA-1650-01 04G2660047L1 UL50 K501 K50IJ U5 U52F-BBL5 лаптоп, полнач plug cargador

DEN 618.72

Стока
Достапно.


Детали

Бренд Име:
Acootina
Пакет:
Yes
Излезна Струја:
3.42 На
Излезниот Напон:
19V
Компатибилен Бренд:
За ASUS,Универзална
Број На Модел На:
PA-65W
На текст:
100~240V 50/60Hz
Состојба:
Бренд Нови
Кабелот или не :
+кабелот
DC Совет Големина :
5.5 мм*2,5 mm
Пакетот Вклучува:
AC Адаптер + Една врвца
Свеж

Избор на клиенти