.

.

New
65w AC Адаптер за Полнач за Asus EXA1203YH PA-1650-93 B50 K53E-B1 K70i U50F U80A UL30A UL80V UL80Vt carregador лаптоп cargador

65w AC Адаптер за Полнач за Asus EXA1203YH PA-1650-93 B50 K53E-B1 K70i U50F U80A UL30A UL80V UL80Vt carregador лаптоп cargador

DEN 617.28

Стока
Достапно.


Детали

Бренд Име:
Acootina
Пакет:
Yes
Излезна Струја:
3.42 На
Излезниот Напон:
19V
Компатибилен Бренд:
За ASUS,Универзална
Број На Модел На:
PA-65W
На текст:
100~240V 50/60Hz
Состојба:
Бренд Нови
Кабелот или не :
+кабелот
DC Совет Големина :
5.5 мм*2,5 mm
Пакетот Вклучува:
AC Адаптер + Една врвца
Свеж

Избор на клиенти